Пожежа на Житомирщині: поки мати пиячила, її син згорів, донька – в реанімації

На Житомирщині спалахнула пожежа у приватному будинку. Мати в цей час пиячила, а дітей намагалися врятувати сусіди. Проте, трирічний Володя загинув, а маленьку Крістіну медикам вдалось реанімувати, проте вона у вкрай важкому стані. Об этом сообщает accumulate.in.ua со ссылкой на СМИ.

Пані Антоніна не може стримати сліз. Жінка каже: за 15 хвилин до пожежі, трирічний сусідський хлопчик Володя підійшов до неї на дворі і попросив щось поїсти, адже його мама не нагодувала, бо в той час пиячила з подругою.

Старенька одразу ж пішла додому на кухню, а коли поверталася, почула тріск. За цей час, поки її не було, у сусідів зайнялася хата.

На крики пані Антоніни збіглись сусіди. Чоловіки зайшли до охопленої полум’ям домівки, аби врятувати дітей. Втім, через густий дим їх не одразу побачили, з полум’я витягли лише двох жінок – матір дітей та її товаришку по пиятиці.

Пожежа спалахнула в будинку на Житомирщині
Пожежа спалахнула в будинку на Житомирщині

Рятувальники кажуть: причина пожежі – вибух балону з газом, котрий зайнявся від газової плити. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження і з’ясовують усі обставини трагедії.

blog_ava
Чергова провокація: бойовики погрожують ввести "внутрішні війська" у райони розведення сил
сьогодні
1540
Автор: Андріана Строцька

Джерело статті: “http://24tv.ua/pozhezha_na_zhitomirshhini_poki_mati_piyachila_yiyi_sin_zgoriv_donka__v_reanimatsiyi_n1231009”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя