Понад 93 тисячі платників обліковуються в органах ДФС Полтавщини


А саме, як відзначила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Алла Рябкова, на сьогодні на обліку в органах фіскальної служби Полтавській області перебувають 92163 платників податків, із них 37154 юридичних осіб та 55009 самозайнятих фізичних осіб, що на 2640 платників податків більше ніж у відповідному періоді 2018 року. Об этом сообщает v-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

З початку 2019 року взято на облік 4611 платників податків, із них: 749 юридичних осіб та 3862 фізичних осіб-підприємців. Припинено 3650 платників податків, із них: 456 юридичних осіб та 3194 фізичних осіб-підприємців. Із загальної кількості платників податків на разі 7892 зареєстровано платниками податку на додану вартість, із них: юридичних осіб – 6819 та фізичних осіб – підприємців – 1073. Станом на 20.02.2017 в Реєстрі страхувальників обліковується 57821 платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Кількість фізичних осіб, які зареєстровані в Державному Реєстрі платників податків фізичних осіб (Полтавська область) складає 1429422, кількість фізичних осіб, які зареєстровані в Окремому реєстрі – 2970.

Необхідно зазначити, що платниками податків не в повній мірі використовується можливість подачі звітності засобами телекомунікаційного зв’язку. Так, якщо відсоток подання податкового розрахунку за формою 1-ДФ складає – 83% (по фізичним особам-підприємцям) та 88% (по юридичним особам), то відсоток подачі податкових декларацiй платника єдиного податку третьої групи (юридичнi особи) складає – 65%, декларацій єдиного податку фізичної особи підприємця (квартальних) – 63%, декларацій єдиного податку фізичної особи підприємця (для першої та другої груп – річних) – 44%, а податкових декларацій про майновий стан і доходи (для пiдприємцiв та осiб, якi припинили пiдприємницьку дiяльнiсть) – 49% (розрахунок відсотку подання звітності в електронному вигляді проводився ДФС України станом на 01.06.2019).

Також заступник керівника обласного управління ДФС нагадала, що для покращення сервісного обслуговування платників фахівцями ДФС було спрощено роботу Електронного кабінету платника. Відтепер для роботи з кабінетом не потрібно встановлювати спеціалізованого програмного забезпечення. Він працює як за допомогою персональних комп’ютерів, так і смарт-пристроїв, підключених до мережі Інтернет. Електронний кабінет працює безкоштовно в режимі реального часу та цілодобово. Він має відкриту та приватну частини. У відкритій частині робота здійснюється без ідентифікації користувача. Через відкриту частину користувачі мають змогу ознайомитися з останніми актуальними новинами ДФС, а також дізнатися про нововведення та доопрацювання кабінету. Також платники мають змогу отримати інформацію про граничні терміни сплати та подання податкової звітності, дізнатися контакти та адреси центрів обслуговування платників, переглянути та роздрукувати бланки податкової звітності, в режимі реального часу отримати інформацію з понад 10 реєстрів ДФС. Щоб скористатися приватною частиною платнику необхідно мати електронний цифровий підпис, який можна отримати в будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів. В кабінеті платник може переглянути особисту інформацією – перш за все, це реєстраційні та ідентифікаційні дані, дані податкового обліку та реєстрів, дані щодо розрахунків з бюджетом за останні два роки. При цьому платники мають можливість переглянути всю подану звітність незалежно від способу подання. Фізичні особи (громадяни), суб’єкти спрощеної системи оподаткування, платники податку на додану вартість та інші платники в Електронному кабінеті також мають можливість створити та надіслати звітність в електронному вигляді, заяву для реєстрації платником окремого податку, надіслати запит та отримати витяг з реєстру або витяг з відповідної системи, до якої створюється запит. Крім того, через Електронний кабінет надано можливість електронного листування з контролюючими органами. Для цього необхідно просто обрати контролюючий орган чи митницю, зазначити вид листа, завантажити його та надіслати.

Головне управління ДФС у Полтавській області


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/07/ponad-93-tysiachi-platnykiv-oblikovuiut-sia-v-orhanakh-dfs-poltavshchyny/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя