Голова місії ОБСЄ закликав «розвивати досягнутий успіх» із розведення сил на Донбасі

Глава СММ ОБСЄ закликав розвивати прогрес по розведенню сил у Станиці Луганській — Голова місії ОБСЄ закликав «розвивати досягнутий успіх» із розведення сил на Донбасі
Глава СММ ОБСЄ закликав розвивати прогрес по розведенню сил у Станиці Луганській
Ситуація уздовж лінії зіткнення залишається напруженою і мінливою, зазначили в ОБСЄ Об этом сообщает on-planet.in.ua со ссылкой на СМИ.


Голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Яшар Халіт Чевік заявив, що розведення в районі Станиці Луганській є позитивним крок на шляху до розведення сил уздовж всієї лінії зіткнення.


Характеризуючи розведення сил у Станиця Луганській Чевік зазначив, що «зараз важливо закріпити і розвивати досягнутий успіх».


«Ситуація уздовж лінії зіткнення залишається напруженою і мінливою. Для стабілізації ситуації з безпекою і гарантування захисту цивільного населення вкрай важливо повністю відвести важке озброєння і провести розмінування. За відсутності цих кроків мирні жителі і далі будуть гинути і зазнавати поранень», – сказав він у Відні.


30 червня Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ заявила, що бойовики повідомили про відведення сил від Станиці Луганської. 26 червня українські військові відійшли з однієї з позицій перед КПВВ у Станиці Луганській.


У Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ підтвердили готовність «контролювати та перевіряти процес розведення з обох сторін лінії розмежування».


Нагадаємо, розведення сил та засобів в Станиці Луганській почалося у середу, 26 червня. Тоді українські підрозділи під наглядом спостерігачів ОБСЄ відійшли з однієї з позицій поблизу контрольно-пропускного пункту Станиця Луганська.


27 червня українські військові підтвердили відведення сил з боку бойовиків. Таким чином тоді було виконано перший етап відведення сил з околиць Станиці Луганській.


30 червня Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні підтвердила розведення сил та засобів в районі Станиці Луганської в зоні проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/golova-misiji-obsje-zaklikav-rozvivati-dosyagnutiy-uspih-iz-rozvedennya-sil-na-donbasi-607274.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя